DŘEVĚNÁ EURO OKNA Opava

DŘEVĚNÁ EURO OKNA

Jsou vyráběna dle nejnovějších vývojových poznatků, což zaručuje dlouhou životnost a dokonalou funkčnost.

Profil IV 68 je osazen izolačním sklem U=1,0

Profil IV 78 je osazen izolačním trojsklem U=0,7 nebo U=0,5

Obvodové kování MACO zaručuje dokonalé uzavření okna po jeho obvodu a jednoduchou manipulaci jednou klikou.(mikroventilace,ventilace otevřeno a zavřeno). Obvodové těsnění je z dokonalých trvale pružných materiálů, aby bylo dosaženo co nejlepší izolace v případě uzavření okna. Hliníkové okapničky ochraňují okno na kritických místech.

Vyráběno výhradně z tuzemských dodavatelů lepených hranolů smrk, meranta, borovice, dub.

Cena vždy obsahuje kompletní výrobek včetně kování a povrchové úpravy. Po osazení jsou zcela funkční a schopné zabezpečit Váš majetek.

VYSOKOTLAKÝ NÁSTŘIK AKZO NOBEL - vytváří na povrchu výrobku silnější, poloprůhlednou lakovou vrstvu, která podkladové dřevině dává jiný barevný odstín a přitom zachovává texturu dřeva. Poskytuje kvalitní ochranu dřevěného výrobku proti vnějším povětrnostním vlivům. Aplikaci lazurovacího systému musí předcházet řádná příprava povrchu (broušení).
Výrobek je poté napuštěn penetrací, která chrání dřevo proti vlhkosti a hnilobě. Následně se aplikuje základní lazurovací nátěr, který je dodáván v několika barevných odstínech ,a je tedy možné jej použít i jako mořidlo. Systém uzavírá vrchní lak s UV-filtrem, který vytvoří kvalitní elastický povrch.

          

DOPLŇKY OKEN


Naši dodavatelé:

   

Kontakt

KP INTERIERY
Ing.Pavel Krobot
Bochenkova 20
746 01 Opava

+420 602749024

Doporučujeme:

© 2015 Všechna práva vyhrazena Ing.Pavel Krobot - KP INTERIERY

Vytvořeno službou Webnode