KOVÁNÍ BLUM

Vaše kuchyň bude praktická

Plynulá práce a pohodlí v kuchyni, dostatek úložného prostoru a vysoký komfort pohybu. U kování Blum to znamená: Dobrý průběh práce v kuchyni, dostatek úložného prostoru a komfort pohybu - tři atributy praktické kuchyně. Zohledněte je a získáte úplně jednoduše kuchyň, která se bude hodit právě k Vám! Naše podněty pro praktické kuchyně nazýváme DYNAMIC SPACE. Nechte se jimi inspirovat.

Plynulost

Snadná, plynulá práce a pohodlí v kuchyni. To práce běží jako hodinky! Vy nemusíte.  Mějte na paměti své zvyklosti, co se týká shromažďování zásob, přípravy nebo vaření. Protože když je zohledníte už ve fázi plánování, pak Vám půjde práce vlastně jakoby sama od sebe.

Prostor

Optimálně využitý prostor. Úložného prostoru nikdy nebude dostatek! Stávající úložný prostor se dá využít zcela jednoduše a optimálně, a dokonce můžete získat další!

POHYB

 Vysoký komfort pohybu. Dopřejte si zcela prostý požitek z nového způsobu otvírání i zavírání zásuvek, dvířek a výklopů.

 Záruka "Doživotní záruka" je poskytována prvnímu majiteli nábytku a to po celou dobu, po kterou nábytek používá. Během ní má první uživatel nábytku nárok na bezplatnou výměnu výklopu, výsuvu, nebo závěsu, na které se záruka vztahuje. Záruku lze uplatnit také přímo u firmy BLUM, s. r. o.

Výsuv MERIVOBOX M v barvě ORION tmavě šedá

Výsuv MERIVOBOX E v barvě ORION tmavě šedá

Výsuv TANDEMBOX ANTARO

Výsuv TANDEMBOX ANTARO s boční skleněnou výplní

Výklop AVENTOS HF

Výklop AVENTOS HL

Výklop AVENTOS HK

Výklop AVENTOS HS

NK závěs CLIP top BLUMOTION

CLIP top BLUMOTION v sobě soustřeďuje inovativní techniku, na mezinárodní úrovni oceněný design a komfort pohybu, vše ukryté v co nejmenším prostoru - protože BLUMOTION je již integrován v misce závěsu.

 

Kontakt

KP INTERIERY
Ing.Pavel Krobot
Bochenkova 20
746 01 Opava

+420 602749024

Doporučujeme:

© 2015 Všechna práva vyhrazena Ing.Pavel Krobot - KP INTERIERY

Vytvořeno službou Webnode