TOP KUCHYNĚ Opava

Kuchyňská linka z materiálu EGGER U216 BÉŽOVÁ CAME, pracovní deska DUB, vestavné spotřebiče SIEMENS IQ700, madla RAMARA  a doplňky nerez.

Materiál lamino EGGER W1000 BÍLÁ hluboký mat, zádová deska U999 ČERNÁ. Spotřebiče (kávovar a el.trouba v kombinaci s mikrovlnkou) WHIRLPOOL řada W11. Dřez a baterie FRANKE v černé barvě. Madla integrovaná v korpusu kuchyně.

Materiál lamino EGGER U156 BÉŽOVÁ, pracovní a zádové desky EGGER BETON SV., marla RAMARA hliník. Spotřebiče FABER a WHIRLPOOL.

Kuchyňská linka v kombinaci materiálu BÍLÁ HLUBOKÝ mat, pracovní deska masivní DUB s povrchovou úpravou TOP olejem OSMO, zádové deska LAKOBEL ČERVENÝ. Vestavné spotřebiče SIEMENS IQ 700

Kuchyňská linka z materiálu lamino EGGER U727 KAMENNÁ ŠEDÁ, pracovní a zádová deska EGGER F206 PIETRA GRIGIA ČERNÁ, vestavné spotřebiče BOSCH, dřez fragranitový černý FRANKE.

Kuchyňská linka v provedení SENOSAN BÍLÝ hluboký mat s laserovou hranou a SENOSAN ŠEDÝ hluboký mat 85468. Pracovní a zádová deska BÍLÁ. Spotřebiče v černém provedení WHIRLPOOL, dřer a baterie FRANKE. Výsuvy šuplíků a kování BLUM.

Kuchyňská linka s ostrůvkem. Kombinace materiálů dvířkovina TRACHEA BÍLÁ KOŽENKA a pracovní deska KRONO DUB KAMENNÝ. Vestavné spotřebiče BEKO, digestoř ISOLA GLASS, nevestavná lednice GORENJE. Výklopné kování a šuplíky BLUM ANTARO. Dřez fragranitový FRANKE. Madla do hrany dvířek.

Kuchyňská linka tvaru G

Materiál dvířek KRONO 8685MG BÍLÁ VYSOKÝ LESK, pracovní desky a zádové desky EGGER H1148 DUB HALIFAX TABÁKOVÝ. Vestavné spotřebiče WHIRLPOOL. Madla narážecí do hrany JUVIO hliník, soklové lišty hliníkové. Kování s dotlumením BLUM ANTARO. LED osvětlení.

TOP KUCHYNĚ na videu:


Kuchyňská linka s ostrůvkem a sezením. Kombinace materiálů dvířkovina BÍLÁ VYSOKÝ LESK a pracovní deska TITAN. Vestavné spotřebiče WHIRLPOOL, digestoř ostrůvková. Výklopné kování a šuplíky BLUM ANTARO.  Madla průběžná do hrany dvířek, materiál HLINÍK.

TOP KUCHYNĚ na videu:

TOP KUCHYNĚ - kuchyně nejvyšší kvality jsou osazené nejmodernějšími spotřebiči prestižních značek, které jsou zárukou kvality a užitné hodnoty. Zásuvky s bezhlučným dovíráním, výklopná dvířka s vyváženým mechanismem otvírání a zavírání. Šuplíky a výklopy je možno dodat v provedení SERVO DRIVE, o pohon se stará elektromotor.

Máme na výběr z desítek dezénů dvířek a korpusů. Pracovní desky dodáváme z umělých kamenů, ale i z kamenů přírodních. 

TOP kuchyně vybavíme doplňky zpříjemňujícími uživatelský komfort práce v kuchyni jako jsou drtiče, lednice s výrobníky ledu, kávovary, vinotéky, parní trouby, vyhřívací šuplíky atd.

DOPLŇKY TOP KUCHYNÍ

  

Výklopná dvířka z AL rámečků a matného skla na kování BLUM AVENTOS HF. Kování usnadňuje otvírání a zavírání dvířek, dotlumí pohyb dvířek při otevření i zavření. Digitální váha RITTER se vejde do nízkého šuplíku a je tak stále po ruce. Fragranitové dřezy FRANKE jsou ozdobou každé kuchyně.

  

Roletové skříňky z AL materiálu se samonavícejí žaluzií , zádové desky z neprůhledného skla nebo postformingu. Pro pracovní desky používáme postformingové desky nebo desky z umělých kamenů, které umožňují tvarování a neviditelné spojování. Velkou oblibu mají americké lednice s integrovaným výrobníkem ledu a ledové tříště.

  

Vestavný kávovar s mlýnkem zajistí kávu podle vaší chuti. Rohový karusel umožní uložení kuchyňského nádobí i do španě dostupných míst. Hliníkový sokl s výsekem zajistí správný přívod vzduchu pro vestavné spotřebiče.

TOP KUCHYNĚ na videu:

   

Kontakt

KP INTERIERY
Ing.Pavel Krobot
Bochenkova 20
746 01 Opava

+420 602749024

Doporučujeme:

© 2015 Všechna práva vyhrazena Ing.Pavel Krobot - KP INTERIERY

Vytvořeno službou Webnode