INTERIÉRY

INTERIÉRY - zahrnují výrobu zakázkového nábytku pro občanskou i bytovou výstavbu. Na základě požadavků zákazníka zpracujeme 3D návrh, který po konzultaci doplníme o přesný rozpočet.

Materiál používaný pro výrobu : lamino s ABS hranou, dýhovaný materiál, masiv nebo lakované dílce. Veškerý zakázkový nábytek je doplněn o velice kvalitní kování BLUM, kování  s doživotní zárukou.

Součástí dodávky interiérů je také možnost dodávky osvětlení, židlí, dekoračního materiálu,matrací, koberců a podlah.Tyto výrobky dodáváme včetně instalací a zapojení.

Provedení ložnice s pracovním místem a prostorem pro sušičku. Materiál lamino U156 PÍSKOVÉ BÉŽOVÁ a lamino H1181 DUB HALIFAX tabákový. Otvírání dvířek na TIP-ON nebo pomocí zápustných list GOLA.

Realizace interiéru celého rodinného domu

Na základě požadavku investora zajistíme realizaci celého interiéru domu nebo bytu. Návrhy převedem do 3D vizualizací na softwaru PRO100, naceníme, vyrobíme a namontujeme.

Šatna v prostoru ložnice

  

Interiér obývacího pokoje. Materiál lamino KRONO DUB RJEKA a lamino BÍLÁ vysoký lesk. Zápustná madla, kování BLUM. Osvětlení pomocí LED pásků s rádiovým ovládáním.

INTERIÉRY na videu:

Zakázkový interiér studentského bytu. Kombinace materiálů lamino THERMOPAL U562 MINT METALIC, lamino F503 GRAFIT a pracovní deska F274 BETON světlý. Spotřebiče vestavné BEKO, lednice GORENJE.

INTERIÉRY na videu:

Kontakt

KP INTERIERY
Ing.Pavel Krobot
Bochenkova 20
746 01 Opava

+420 602749024

Doporučujeme:

© 2015 Všechna práva vyhrazena Ing.Pavel Krobot - KP INTERIERY

Vytvořeno službou Webnode