INTERIÉRY

INTERIÉRY - zahrnují výrobu zakázkového nábytku pro občanskou i bytovou výstavbu. Na základě požadavků zákazníka zpracujeme 3D návrh, který po konzultaci doplníme o přesný rozpočet.

Materiál používaný pro výrobu : lamino s ABS hranou, dýhovaný materiál, masiv nebo lakované dílce. Veškerý zakázkový nábytek je doplněn o velice kvalitní kování BLUM, kování  s doživotní zárukou.

Součástí dodávky interiérů je také možnost dodávky osvětlení, židlí, dekoračního materiálu,matrací, koberců a podlah.Tyto výrobky dodáváme včetně instalací a zapojení.

Realizace interiéru celého rodinného domu

Na základě požadavku investora zajistíme realizaci celého interiéru domu nebo bytu. Návrhy převedem do 3D vizualizací na softwaru PRO100, naceníme, vyrobíme a namontujeme.

Šatna v prostoru ložnice

  

Interiér obývacího pokoje. Materiál lamino KRONO DUB RJEKA a lamino BÍLÁ vysoký lesk. Zápustná madla, kování BLUM. Osvětlení pomocí LED pásků s rádiovým ovládáním.

INTERIÉRY na videu:

Zakázkový interiér studentského bytu. Kombinace materiálů lamino THERMOPAL U562 MINT METALIC, lamino F503 GRAFIT a pracovní deska F274 BETON světlý. Spotřebiče vestavné BEKO, lednice GORENJE.

INTERIÉRY na videu:

Kontakt

KP INTERIERY
Ing.Pavel Krobot
Bochenkova 20
746 01 Opava

+420 602749024

Doporučujeme:

© 2015 Všechna práva vyhrazena Ing.Pavel Krobot - KP INTERIERY

Vytvořeno službou Webnode